Companie din zona Turda angajează OPERATORI ASAMBLARE – se asigură formare profesională la locul de muncă

Se oferă:

• Condiţii moderne de lucru cu echipamente de ultimă generaţie;

• Stabilitate (contract de muncă pe perioadă nedeterminată);

• Creşteri salariale periodice în funcţie de performanţă;

• Tichete de masă (15 lei);

• Asigurare medicală;

• Transport asigurat (Turda, Câmpia Turzii, Viişoara, Luna, Bădeni, Plăieşti,Moldoveneşti, Mihai Viteazul);

• Lucru în 2 schimburi (de Luni pâna Vineri);

Căutam colegi care să îndeplinească urmatoarele cerinţe şi responsabilităţi:

• Să efectueze operaţii mecanice de zencuire, nituire, frezare şi chituire

• Să respecte instrucţiunile de asamblare prin interpretarea unui desen tehnic

• Să deţină experienţă anterioară în producţie (constituie un avantaj, dar nu este obligatorie).

Dacă cele de mai sus nu coincid cu profilul tău profesional, dar :

• Eşti o persoană cu simţul răspunderii dezvoltat

• Îţi doreşti un loc de muncă stabil

• Dedicarea ta este constantă şi îţi doreşti să înveţi lucruri noi

Atunci căutăm şi colegi fără experienţă în aria celor menţionate mai sus, însa cu
dorinţa de formare şi perfecţionare continuă;

Persoanele interesate pot depune un Curriculum Vitae la sediul Centrului de Consiliere, sau pot trimite prin email, menţionând postul pentru care optează: (Operator asamblare).
Centrul de Consiliere pentru Ocuparea Forţei de Muncă CP 401131,
Turda, jud. Cluj, str. Libertăţii nr. 2-4
Tel/fax: 0264-317164 Mobil: 0749-242012
E-mail: ccofm@primariaturda.ro
Program cu publicul: Luni – Joi: 9.00-15.00 Vineri : 9.00-13.00

X