ORDINEA DE ZI A ŞEDINŢEI DE ÎNDATĂ A CONSILIULUI LOCAL al MUNICIPIULUI TURDA DIN DATA DE 12 MARTIE 2019 ORA 13,00

ORDINEA DE ZI A ŞEDINŢEI DE ÎNDATĂ A CONSILIULUI LOCAL
al MUNICIPIULUI TURDA DIN DATA DE 12 MARTIE 2019 ORA 13,00

1. Probleme ale Serviciului Finanţări Externe şi Relaţii Internaţionale:

1.1. PROIECT DE HOTĂRÂRE privind aprobarea documentaţiei tehnico – economice a proiectului “Creşterea eficienţei energetice a blocurilor de locuinţe din municipiul Turda, Piaţa Republicii, nr. 43, şi str. Libertăţii, nr. 2, bl. 53” şi a indicatorilor tehnico-economici.

1.2. PROIECT DE HOTĂRÂRE privind aprobarea documentaţiei tehnico – economice a proiectului “Reabilitarea, extinderea şi dotarea Grădiniţei cu Program Prelungit Sfânta Maria + structura şi Creşa nr. 5” şi a indicatorilor tehnico-economici.

1.3. PROIECT DE HOTĂRÂRE privind aprobarea documentaţiei tehnico – economice a proiectului “Reabilitarea, dotarea şi extinderea Grădiniţei cu Program Prelungit Prichindelul Isteţ şi a Creşei nr. 4” şi a indicatorilor tehnico-economici.

P R I M A R,
Matei Cristian Octavian