PROIECTUL ORDINII DE ZI AL ŞEDINŢEI EXTRAORDINARE, CU CONVOCARE DE ÎNDATĂ, A CONSILIULUI LOCAL AL MUNICIPIULUI TURDA DIN DATA DE 23 OCTOMBRIE 2019 ORA 10,00

1. Probleme ale Direcţiei Economice:

1.1. PROIECT DE HOTĂRÂRE privind rectificarea bugetului pe anul 2019.

2. Probleme ale Serviciului Finanţări Externe şi Relaţii Internaţionale:

2.1. PROIECT DE HOTĂRÂRE privind aprobarea devizului general centralizator revizuit al proiectului Revitalizarea spaţiului pietonal din centrul istoric al municipiului Turda, construire autobază şi amenajare parcare de tip park&ride şi a devizelor generale, revizuite, ale investiţiilor componente.

3. Probleme ale Casei de Cultură a Municipiului Turda:

3.1. PROIECT DE HOTĂRÂRE privind modificarea programului de activităţi al Casei de Cultură a municipiului Turda, pentru perioada 1 iunie – 31 decembrie 2019, aprobat prin HCL nr. 102/23.05.2019.

P R I M A R,
Matei Cristian Octavian